Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

Wolfa jsem kupoval v akci u Mtf. koncem září 2012, jako bonus "zdarma" byl k němu vozík TDK - VARES a mulčovací záslepka - zatím jsem nevyužil ani jedno. Mám najeto pouhých 5 mth a první dojmy jsou vesměs pozitivní - nízká hlučnost, velmi dobrá manévrovatelnost. Jedinou bolestí je vyšší spotřeba traktůrku jako daň za dva válce. Vybíral jsem mezi AGS Challenge AJ92 a tímto. Rozhodl blízkost servisu a také celkově se mi Wolf zdál lépe provedený - kovové kryty, pomocná kolečka na žacím ústrojí, klasický olověný akumulátor a také výše zmíněné příslušenství v ceně. Do budoucna ještě uvažuji o dokoupení sweeperu v kombinaci s vyhrabávačem trávy, mám slíbené zapůjčení na zkoušku od známého. Předpokládám, že drobnou údržbu jako je výměna oleje, sundání a nabroušení nožů si budu dělat svépomocí. Nyní je traktůrek zazimován, občas připojím automatickou nabíječku (součástí příslušenství) na dobití baterie a těším se na začátek nové sezóny.

Děkuji za jakékoliv další zkušenosti! VSA

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika