Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobry den Prosim o radu pri nakupu sekacky. Budu sekat travnik kolem domu - pokladany koberec, automaticka zavlaha, 150 m2, plocha zcela rovna, pravidelna (prave uhly), bez prekazek az na jeden strom, zadne zahony, snaha bude 1 x tydne, nicmene urcite to ne vzdy vyjde (cas). Krome toho budu jeste sekat kolem plotu cas od casu pas cca 2m siroky 40m dlouhy vysazeny travou, cca polovina je vsak v ne uplne mirnem svahu. Primarne uvazuji o benzinove rotacni sekacce - vim ze pozemek je maly a stacila by elektrika. Nicmene, proc primarne benzin - mam chalupu kde sekam cca 2000 m2 benzinem, jsem na to zvykly, udrzbu a vetsi naklady nevidim jako problem - neresim, nedovedu si predstavit tahat se u baraku s kabelem, dale mam skutecne malo casu - chci to mit posekane co nejrychleji - to je top priorita, o vikendu jsem casto pryc (chalupa), pres tyden dlouho v praci. Dale tahat kabel na ten pas kolem plotu by byl dalsi problem. Dalsi uvazovane parametry - bez pojezdu, co nejlehci (budu ji muset prenaset po par schodem pokazdem seceni), musi sekat co nejkvalitneji (sekat jako vretenova sice nikdy nebude ale nechci nejaky sunt, chci aby ten travnik vypadal solidne), dale nechci/nebudu mulcovat, znacka uplne nezalezi nicmene spise neco solidnejsiho. Zatim co jsem nasel/uvazoval (lehke, bez pojezdu...) 1) Stiga collector 46 - tady vsak jsem nekde cetl ze je spatny pomer vykonu a delky noze - asi by melo vliv na kvalitu seceni? 2) Dolmar PM-410 umi i mulcovat, v zakladu ma mulcovaci nuz - opet nevim zdali by sekaci nebyl lepsi, to je ale detail, bude se dat vymenit anebo je to jedno? 3) Brill steelline 42 XL 5.0 anebo Basic 40 BS, ta druha vsak ma slabsi motor stejne jako stiga, kluzna loziska a nevim kolik vazi 4) Viking MB 443 X nebo MB 248, obe vsak maji uvadeny maly vykon - opet nevim zdali neni problem viz bod 1 Prosim o radu, pomoc, pripadne tip na jinou sekacku/znacku, predem dekuji.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika