Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám s tímto křovinořezem zcela opačné zkušenosti, vlastním ho přes tři roky a přes sezonu dost intenzivně používám, zatím bez jediného problému, motor je silný a s velkým kroutícím momentem, takže i při sečení vyšší trávy strunou se vůbec nedusí a přidávaný profi popruh je také super, jediné co jsem musel řešit je žací hlava, po dvou letech se prodřelo plastové poklepové kolečko ale to jsem vyřešil výměnou originál žací strun. hlavy za 2 lankovou univerzální hlavu Oregon profi k.č. 539137 - super věcička, upevnuje se šroubem jako nože, není potřeba žádný adaptér, v současné době se dá pořídit za pěkných 520,- Kč - má kvalitní plastové tělo a mosazné průchodky, hliníkové poklepové kolečko a hlavice se při výměně struny nemusí rozebírat jednoduše jstrunu navinete hotovo , má o trochu větší průměr než originál hlavice ale motor ji bez problémů utáhne a může se v ní používat struna průměru až 3 mm - po roce provozu min opotřebovaná, super věc

Takže závěrem bych po zkušenostech křovinořez doporučil

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika