Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Objednal a dovezl jsem si Jinmu 254 individuelně přímo od výrobce(v srpnu 2009). Traktor přišel za 3 měsíce do Hamburku složený v bedně. Samozřejmě, že se dají objednat Vámi uvedené typy, ale záleží na tom, co od traktoru očekáváte. Já jsem maximálně spokojený, protože jsem traktor pořídil i s dopravou minimálně o 100 000 Kč levněji než se u nás běžně prodává (záleží na kursu dolaru). Ten, kdo tento výrobek haní, tak skutečně neví o čem mluví. Pokud se o něj staráte, tak jak je potřeba, (myslím tím běžnou údržbu) nemá chybu. Oni se totiž Číňani rychle učí. Nepotřebuji, jim ale dělat reklamu, já se totiž přesvědčil sám. Technický "Trotl" dovede, ale zničt cokoliv. Zdravím všechny majitele traktorů Jinma a navěřícím radím: "Než něco vypustíte z pusy, tak se přesvědčte!".

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika