Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

děkuji všem za názory. Brzda je samozřejmě odblokovaná. Včera jsem volal do servisu HQ a poradili mi vyháknout hydrauliku ručně (vymontovat táhlo ovládání a zkusit na samotnou páčku ovladače zatlačit do mezních poloh ručně. Prý se mohlo stát, že se hydraulika kousla někde mezi vypnuto - zapnuto. Zkusil jsem to včera, ale bohužel bez úspěchu. O víkendu se pokusím dostat na spodek traktoru a znovu překontroluji rozvody atd. Mimochodem budu muset najít optimální způsob, jak se na spodek dostat. Můj vlastní traktor má zepředu na podvozku madlo a zvládnu ho sám nadzvednout a položit na pomocný rám na zádi /doporučení výrobce). Traktor HQ tam má pouze slabou plechařinu. Překvapilo mne, že ani v návodu o možnosti zvednutí, nebo naklopení traktoru není ani čárka. Pochybuji, že má každý majitel tohoto traktoru k dispozici rampu, popř. pomocníky, kteří mu to pomohou hodt na dostatečně velké špalky... Aby si to nezasvěcený člověk sám nadzdvihl, vyčistil a sešteloval může být trochu problém.

Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika