Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravim pana RADKA, nehodlám zde rozvíjet nějakou nekonečnou debatu co a do jaké kategorie se zařazuje protože jsem se s tímto pojmem opravdu nikde nesetkal a ami jsem se o to nezajímal, je možné že se toto rozdělení uvádí pod nějakou šifrou nebo heslem ale jen tak namátkově jsem si pro svoje zdokonalení znalostí vyhledal všechny možné tuzemské dodavatele(ani jsem je nestačil všechny pročíst) ale u těch co jsem četl žádný neuváděl toto rozdělení dle výkonu motoru, ale vždy bylo uvedeno KŘOVINOŘEZ pokud bylo možno namontovat sek. kotouč a to i u motoru 0,65kw což je asi 0,9hp a pro ilustraci to uváděla i dobrá firma Stiga s modelem SB 425 Honda s výkonem 0.83/1.1 a třeba HQ 324Rx 0.8/1,1(firenmí prodejna) KP
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika