Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Se sekačkou Husqvarna Royal 49S jsem měl potíže od samého začátku.
Nejdříve dost čoudila, po rozebrání se zjistilo, že v motoru (BS) z výroby chybí stírací kroužek. Po třech letech přestal fungovat pojezd, oprava 3 000,-, přetrhl se bowden, ten stál 600,-, uklepal se výfuk, spravil jsem sám, začalo praskat šasi, odpadly kryty kol, přetrhla se pružina ovládání pojezdu. Bylo třeba neustále utahovat šrouby, které se povolovaly. Po dalším půl roce opět začala čoudit a k dovršení všeho odešla cívka magneta (3 000,-). Upozorňuji, že tento ,,superstroj" měl vždy originální a také patřičně drahé náplně a jezdil po rovné zahradě 1 500m2 od jara do podzimu zhruba jednou za tři týdny. Od Husqvarny mám motorovou pilu, se kterou jsem velmi spokojený, ta již sedmým rokem šlape, ale nic jiného si od této firmy už nikdy nekoupím a každého před koupí varuji.Ladik
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika