Semennace na Oleandri



janbug - (23) - 214.136 (?)
3.1.2013 13:50

Dobry den,

chcel by som sa poradit, ci sa maju odsrihavat semennace na Oleandri - vid foto?

Moj Oleander je v lete na terase a v zime na chodbe kde je od 10 do 15 stupnov, iny priestor na prezimovanie nemam. 

Minuly rok som tie semennace odstihol este predtym ako sa otvorili.

Zaujima ma tiez ci sa daju takto otvorene semennace nejako vyuzit?

Dakujem,

Matus.




Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

janbug - (23) - 214.136 (?), 3.1.2013 13:50, zobrazeno: 2914x

Dobry den,

chcel by som sa poradit, ci sa maju odsrihavat semennace na Oleandri - vid foto?

Moj Oleander je v lete na terase a v zime na chodbe kde je od 10 do 15 stupnov, iny priestor na prezimovanie nemam. 

Minuly rok som tie semennace odstihol este predtym ako sa otvorili.

Zaujima ma tiez ci sa daju takto otvorene semennace nejako vyuzit?

Dakujem,

Matus.




Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Violet - (18) - 217.203 (?), 26.2.2013 20:06

Ahoj, ohledně té teploty pro přezimování, tak to je v poho, já je zimuju i při menší teplotě a nic jim to nedělá. Taky mi několikrát vyhánějí tyto tobolky a když bych si ji chtěla namnožit ze semene, tak je odstřihnu až když se sami otevřou a pak se dají položit na substrát do skleníčku. Takto jsem si takto vypěstovala rostlinu, ale rychlejší je ji prostě nařízkovat a nechat zakořenit:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika