Gingo



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 168.40 (?) 
22.9.2021 8:48
Bylo přikryto sáčkem, proto ta velká vlhkost. Nyní jsem přesadila do nového květníku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 174.28 (?), 23.12.2006 2:00
Semeno je nutné nejdříve vyloupnout z oplodí. Pokud nevzejde daný rok, tak příští určitě. Není to až tak složité, jak se většinou uvádí. Postupoval jsem podle rad z www.tropickerostliny.cz a teď mám na zahradě dva krásné exempláře! Jinak zkuste řízkování. Přeji hodně úspěchů. Michal
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.25 (?), 28.4.2007 10:25

Prosím o radu,

na podzim jsem koupil na Zahradě čech v Litoměřicích malou rostlinku Ginka. Hned na podzim jsem ji vysadil na zahradě.

Na jaře začala pučet ale včera jsem na ni koukal a konečky pupenů jsou nahnědlé. Byly tu mrazíky tak nevím jestli to nemůže být namrzlé.

Od rána do večera na ní svítí slunce a zalévám ji 2x týdně!

Děkuji za rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.46 (?), 19.6.2007 23:52

Dobry den, tento rok se mi stalo to same. Jedna se o omrznuti pucicich listku. Jinan se vetsinou po maximalne mesici po umrznuti vzpamatuje a rychle obrazi. Tento rok to vypadalo na jare jeste spatne, ale nakonec je vse v normalu a stromek vyrazil na nove vetve. Preji hodne uspechu v pestovani.

Jan P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13:51
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika