Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vloni jsem si naplánovala výsadbu trvalkového záhonu a na konci léta jsem si nakoupila plno trvalek, snažila jsem se vybrat určité druhy, aby nám ladily barvou, výškou apod. Mezi nimi jsem si objednala i 3 rostliny - krásnoočka, u nichž se uvádí výška cca do 30 cm - konkrétně Coreopsis grandiflora 'Corey yellow' (byly již po odkvětu). K mému údivu nám ale letos vykvetla zcela jiná kytička (květ celý žlutý), že se jedná o jinou odrůdu by mi ani tak nevadilo, ale je bohužel asi 3x vyšší, než jsem očekávala - tedy 80-90 cm. Nevíte prosím, co je to za druh? Vypadá jako 'Illico', ale ta by měla být také tak do 30 cm frown. Budu ji muset přesadit, protože bych na dané místo potřebovala nižší, kdy je nejvhodnější čas? Asi až  začátkem jara, že?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika