Podražec křovištní



host - 9.215 (?) 
9.5.2012 13:08, zobrazeno: 6344x

Marně sháním tuto byliknu, nenašel by se někdo kdo by byl ochoten mi poslat kořen. Máme problém s vyléčením proleženiny u bybičky. Děkuji moc

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 180.10 (?), 9.5.2012 17:15

Podražec křovištní je celkem hojná bylina na suchých místech jižní Moravy od Brna na jih. Mám ho na zahrádce pokud si přijedete mohu se podělit o sazenici, poštou neposílám bylinář Vláďa z Litovle   vlada.vytasek@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.254 (?), 10.5.2012 0:05

na léčení proleženiny si kupte v lékárně HEMAGEL, protože než seženete rostlinu a než vám naroste, to už bude babička zahojená.  pH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 61.87 (?), 10.5.2012 8:19

taky doporučuji hemagel, na mensi prolezeninu v prumeru petikoruny staci na cele zahojeni i male 5g baleni, zhruba za 140 Kč. doporučuju k tomu koupit i tzv mastný tyl. Prodávají se různé velikosti i za pár korun (musí to být ale ty levnější varianty). Podle míry sekrece z rány doporučuji převaz 1x za 1 az 3 dny. 

Hemagel namazete na ranu, zakryjete mastnym tylem, zavazete klasickým obvazem (pokud mozno sterilnim). Pokud babička není diabetik, melo by se to zahojit pomerne rychle, pokud je, bude to trvat déle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 59.9 (?), 14.11.2012 18:18

Na semena se zkuste zeptat v Planta Naturalis - Markvartice u Sobotky.  Na jejich stránkách je seznam nabízeného osiva i kontakty.  

V pěstování mají mnoho druhů a před lety jsem v jejich katalogu, který mi posílali na vyžádání domů,   viděl i ten podražec a uvažoval jej pěstovat pro motýly pestrokřídlece podražcové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika