Příspěvky uživatele - 61.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvláštní plevel u majoránky, 16.3.2014
přesně tento problém jsem jeden rok měla taky, a to jsem majoránku pěstovala jen v květináči za oknem, takže jsem si ji musela asi zavléct domů už se sazenicí...
Bazalka - hnědé skvrny, 2.8.2012
ano tak problém vyřešen. Bazalku jsem přemístila na stinější okno a přetrhala a pomohlo to. Na jaře jsem dělala dvojnásobek sazeniček bazalky a polovinu dala mámě. Tak bazalku vysadila poměrně na řídko (tak 3 až 4 cm mezera mezi jednotlivými... celý příspěvek >
Bazalka - hnědé skvrny, 2.6.2012 Obsahuje fotku
posílám další obrázek
Bazalka - hnědé skvrny, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Posílám fotky ré bazalky, jsou tam fleky, zlute mapy a dírky jakoby požer, ale paraziti tam nejsou řádní. Bazalka je vysazena celkem hustě.
Bazalka - hnědé skvrny, 21.5.2012
Dobrý den, na listech bazalky se mi objevily hnede skvrny, listy v techto mistech schnomu, je to i uprostred listu, takze se vydroli dira. Je mozne, ze jsou spalene od slunce? Mam je na zapadni strane a odpoledne na ni docela sviti. V loni jsem... celý příspěvek >
Podražec křovištní, 10.5.2012
taky doporučuji hemagel, na mensi prolezeninu v prumeru petikoruny staci na cele zahojeni i male 5g baleni, zhruba za 140 Kč. doporučuju k tomu koupit i tzv mastný tyl. Prodávají se různé velikosti i za pár korun (musí to být ale ty levnější... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika