Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré ráno, předloni se mě i v paneláku podařilo vypěstovat sazenice ze kterých vyrostl celkem pěkný cerel. Loni jsem vysel 3 odrůdy po 50-100 semenech, dal jsem si hodně záležet. Nevyklíčilo během měsíce a půl nic, semínka jsem oproti předloňsku lehounce poprášil zeminou (předloni jsem jen semínka jen rozházel po povrchu). V obou případech jsem klíčil v temnu na nejteplejším místě bytu u trubek topení v koupelně. Protože mě bylo líto kvalitní zeminy použil jsem ji do směsi pro výsadbu rajčat a paprik. Začalo mohutné klíčení a růst cerelu, ovšem nebylo to přepichované, takže jsem sazenice kupoval. Můžete poradit jak správně provést výsev (zasypávat, nezasypávat), aby se podařil? Máte nějaký způsob, jak ochránit bulvy cerelu před oranžovým slimákem?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika