Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jonagold M. má u mne zajímavou historii. Kdysi, snad před patnácti léty jsem koupil tři čtvrtkmeny JM. Jeden pro známého, který ho údajně zničil sekačkou či křoviňákem, druhý jsem zasadil na zahrádce mých rodičů a třetí na zahradě u tchána. Jak šel život, sklizeň už obstarává další generace a já si jen sem tam urhnu, ovšem stromy trochu hlídám dál. JM mne fascinuje každoroční nadúrodou krásných, velkých a těžkých plodů vynikající chuti.  Kromě zvládnutelné náchylnosti ke strupovitosti mu lze vytknout už jen slabší chuť více zastíněných plodů a možná také kratší dobu konzumní zralosti, což nemám vyzkoušené. No a tak budu roubovat na vlastní zahrádce, abych tu nádheru měl i pro sebe. Porovnávat s ovocem z Albertu nebudu, vlastního ovoce mám nadbytek, a tak hypermarketová jablka nechci kupovat. Navíc jsem přesvědčen, že vyzrálému jablku, utrženému právě ze stromu, se nic nevyrovná.R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika