Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám taky slabost pro podobné postižené sám jsem došel k ještě větším číslům. Proto potvrzují, že vybrat odrůdu je ne li nemožné, ale člověk se vzpecuje označit jednu a zavrhnout mnoho srovnatelně dobrých. Mám u jabloní asi 300 stromku a odrůd ještě o něco víc. Jen třeba letních je asi30. Hrušně jsem vykácel, dostaly tu nemoc, co se přenáší z čínských jalovců. Zjistil jsem to pozdě a už se nedalo nic zachránit. Měl jsem asi 80 stromů různých. Broskve taky nepěstují už, nedaří se u mne. Z meruněk bych vy biral asi z 20, také slivoní, všechny mají něco do sebe. Třešní mám 10, na každé 2 až 3 odrudy. Když mi něco nevyhovuje, tak to zrušíme nebo preroubuju. Podobné jsem na tom s drobným ovocem, Zkouším desítky odrůd, každá něčím zajimava. Zvládat se to všechno dá, nejhorší je to se sklizní, ale to se dají vždy  sehnat dobrovolníci na samosklizen. Chemii nepoužívám, odpadá jeden problém. Trošku jsou problémy se sekáním trávy. Zahrada je mizernych 33 aru a větší část je ještě rekreačně  okrasná. Zdravím všechny se stejnou diagnózou. Ivan V.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika