Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám přesně opačný názor na letní jablka a jejich konkurenci. Letní jablka považuju za nenahraditelná a nedají se srovnat s jablky z "hypersuper". Tam můžete vidět teď, t.j. na začátku září!!! loňské Idaredy a Jonagoldy z plynových komor, promořené chemikáliemi a ohavné chuti. Broskve a nektarinky už spíš, ty tam mají za pár korun, ale zase jsou podtržené. a našich zahradách se taky moc nedaří. O letní jablka je v srpnu mezi známými a rodinou veliký zájem, to by se po nich utloukli. Nejvhodnější odrůdu těžko doporučit, mám jich aspoň 20 a každá má něco do sebe. Za velkou jejich výhodu mám, že se nemusím starat o jejich uskladnění, dlouhodobé prohlížení a přebírání jako je to třeba u pozdnějších odrůd.       I. Vejvančický.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika