Konference - právě zasazená



Stanleynka - (28) - 110.23 (?)
1.11.2014 13:48

Příručky jsem nečetla, ale s tím prknem je to dobrý nápad :). Pokud byste mi mohl doporučit nějakou odbornou příručku o sadařství, byla bych ráda. Četla jsem jen na netu a tam je to různorodé. Už jsem dosypala zeminu a stromek trochu zvedla, bála jsem se nějak víc razantně, abych nepoškodila kořeny. Uvidím na jaře, jak bude stromek vypadat. Hlavně se modlím, aby pustil nějaké výhony pro založení korunky. Zítra stromek vyfotím a dám sem fotky, doufám, že to už bude lepší :)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Stanleynka - (28) - 110.23 (?), 1.11.2014 13:48

Příručky jsem nečetla, ale s tím prknem je to dobrý nápad :). Pokud byste mi mohl doporučit nějakou odbornou příručku o sadařství, byla bych ráda. Četla jsem jen na netu a tam je to různorodé. Už jsem dosypala zeminu a stromek trochu zvedla, bála jsem se nějak víc razantně, abych nepoškodila kořeny. Uvidím na jaře, jak bude stromek vypadat. Hlavně se modlím, aby pustil nějaké výhony pro založení korunky. Zítra stromek vyfotím a dám sem fotky, doufám, že to už bude lepší :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jaroslav u Prahy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174) - 131.230 (?), 1.11.2014 15:52

V knihkupectvích je spousta zahrádkářských knih, obvykle mají 4 oddíly - o ovocných stromech, o zelenině, o květinách a okrasné zahradě a všeobecnou část o půdě, hnojení atd. Taková kniha má 200-500 stran a každému zahrádkáři se vyplatí. Na netu jsou jen dílčí příspěvky a celkovou představu si neuděláte. 

Já ještě dnes otevřu v pochybnostech Kutinovu "Naše zahrádka" z r.1968, dnes už asi není k mání, leda by vyšla v doplněném novém vydání. Podobných ale v knihkupectvích bude více a dobrý knihkupec poradí. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika