Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U nás na Slovácku sa zpívá a tančí:  "Dozrávajů hrušky ovesňačky, lehni si má milá holuběnko sivá hore značky .. A já sem si lehla jak mě kázal ale ty sis gatí ale ty sis gatí nerozvázal".

Ale teď vážně! Já vám neporadím.  Mám 1(JEDNU) starou letitou hrušeň. (40-50let)na koupeném pozemku. Výborné chuti.Odrůdu nevím.Za roky jsem obešel mnoho výstav, kvůli určení odrůdy.Dokonce 1odborník rozdělil tuto postupně dozrávajíci odrůdu na dvě! (Žluté jedna odrůda a ty ještě zelené druhá odrůda). I pomologii z r.1961 jsem mu k tomu zapůjčil.

Jelikož usiluji o tuto hrušeň, tak jsem v dalším roce od vysazení mladé hrušně, tuto moji neznámou odrůdu narouboval- neuchytila se a v dalším roce tento můj mladý stromek uhynul.  Těší mne, že několik sousedů i švagr si rouby odnesli. Doposud ale nevím, jak to dopadlo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika