Dosna - Kana - kdy mi vyroste?



host - 160.145 (?) 
7.6.2011 0:51, zobrazeno: 8803x

Dobrý večer, začátkem května jsem koupila a zasadila do květináče hlízu červenolisté kany. Už je to měsíc, ale nic nevyrůstá. Jak dlouho to může ještě trvat?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 7.6.2011 10:28

Dobrý den, už by pomalu měla začít vyrůstat. Já je dávám do truhlíků začátkem dubna a vyrostou na chodbě domu poměrně rychle, ale některé opravdu nespěchají. Ven jsem je dávala letos koncem dubna a teď měří cca 50 - 70 cm. Některé mám zasazené ve velkých květináčích a některé v zemi. Daří se všem dobře. Ať Vám krásně roste! Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 160.145 (?), 7.6.2011 19:04

Jak bych byla ráda, kdyby vyrostla! Hlízu jsem koupila v Hornbachu zabalenou v sáčku s přídavkem pilin. Zasadila jsem ji hned. Dnes mi to nedalo. Opatrně jsem odkryla zeminu, abych se podívala, jestli nje alespoň nějaký náznak růstu. Nakonec jsem hlízu vyjmula celou. Vůbec žádná změna. Ani kořínek navíc, natož aby byl vidět nějaký náznak nějakého "pučení". Je možné, že hlíza je mrtvá a vůbec neporoste? Mám sto chutí koupit již alespoň malou rostlinku s několika listy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 160.145 (?), 18.6.2011 14:33

tak se ozývám znova. Hlízu jsem vyjmula a byla zteřelá, uvnitř dutá a plná mravenců... asi jsem ji takovou už koupila.

V Hornbachu jsem včeta zakoupila 2 kany- červenolistou a zelenou, po 39 Kč. Jsou asi 50 cm vysoké, tak snad se letos dočkám květů, uvidíme...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 20.7.2011 8:17

Dobrý den, tak jak Vám kany rostou? Udělala jste dobře, že jste si koupila rostlinky, na těch alespoň už člověk vidí výsledky. Jestli pokvetou?, tak to není vždy jisté. Potřebují hodně sluníčka a hodně zalévat. Červené listy mi moc nekvetou, jsou ale hodně dekorativní, tak to nevadí. No a zeléné kvetou vždycky. Teď je mám už všechny vysoké od cca 100 do 170 cm a to ještě určitě porostou. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 28.94 (?), 19.7.2011 22:54

Dobrý den, objednejte si canny u Lukon Bulbs nebo u Lukon glads. Mám špatné zkušenosti při nákupech v hypermarketech s květinovým zbožím. Tyto firmy mám ověřené již několik let.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika