Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den paní Ivano. Ve Vašem případě je zaschlý toulec i obal semen, takže můžete zcela bez problému semena vyluštit. Těchto rostlin si jen tak pro svoji radost pěstuji jistě několik stovek kusů a jen těch uzrálých semeníků mám letos plnou nižší zeleninovou přepravku. Vyluštěná semena skladuji v normální špajzce, kde je nižší teplota než běžně doma. Letos jsem provedl přímý výsev na záhon, ale neosvědčil se mi. Chce to předpěstování, takže příští rok budu vysévat do hodně malých sadbovačů, jakmile budou dobré světelné podmínky. Okno s velkým parapetem mám totiž na sever. Na záhon vysazuju malé semenáčky až po zmrzlých a jdou zcela bez problémů dopěstovat. Hlízky semenáčků v prvním roce narostou v mých půdních podmínkách do průměru asi dvoukoruny. V dalším roce kvete tak 50% předchozích semenáčků. I velké rostlinky pěstuju stále na volném záhonku a vždy na jaře hnojím 100g třeba cereritu na 1m2. Pro tuto rostlinu mám vážně slabost. Ať se daří. Stanislaw

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika