Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

1.) Moc děkuju:-) To, že jsou plody lahodné a sladké je super a vůvec nejdůležitější.  Co se týče zatřísnění od plodů- tak je dobré o tom vědět, ale nijak zvlášť mi to nevadí...  2.) Taky mě zaujalo, že se hodně doporučuje Moruše trnavská, tak plánuji na podzim pořídit i ji. Máte s ní někdo další zkušenosti?  3.) Když jsme "Pendulu" sázeli měla korunu orientovanou spíše na jednu stranu, a né vysloveně kolem dokola- myslíte si, že bylo dobré dát dominantní část korunky směrem k severu- aby pak dorostla směrem k jihu- tedy táhla se za sluníčkem a byla pak symetrická? 4.) Také by mě zajímalo, jestli Váš stromek vytváří odkopky, ze kterých by se dala moruše namnožit?  5.) A prozatím poslední otázka- Vaše tipy na kvalitní školku, zahradnictví s dobrým výběrem? díky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika