Ma cenu zachranit rybiz/angrest?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 51.124 (?) 
27.6.2015 21:08
Pane doktore, prosím, poskytněte nějaký obrázek s typickým poškozením. Děkuji předem, jeden velmi zvědavý.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 28.6.2015 11:17

Rád bych, ale nemám co vyfotit, nedpoužívám ho. Typické jsou trsy zakrslých čárkovitých lístků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.87 (?), 27.6.2015 19:19
Použil jste ne moc dobré přirovnání. Hledání příčiny ve vlastní hubě a časté čištění vám nepomůže, když budete trpět něčím co mnozí, včetně lékařů nedavají do souvislosti s chrupem. Můžete mít jsté problémy, které časem otupí, příjdete o chrup a budete mít holé dásně, budete mít zastřený hlas a může se vám zhoršit sluch. Proto je dobré vždy hledat v širších souvislostech!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 27.6.2015 20:33

Vážení přátelé, hoďme se, prosím při sobotě do pohody, nejde o život, jde o jahody-pardon, o stromkové rybízky. Podle málo znalé-jak sama přiznává-pěstitelky jde o rostliny, které drží TŘI roky. Na snímcích jsou plody! Podnožovina dle jednoho přispěvatele roste -s malou nadsázkou-vždy a všude jako plevel! Jedna větvička meruzalky trčícící jako praporek-to lze přičíst na vrub-bez urážky- malé informovanosti bloňďaté majitelky- ale žádná hrůza-jeden šmik, nebo poslouží k roubovacím hrátkám. A jestli se jiným rostlinám ve stejných atmosf.podmínkách vede o poznání lépe, bude to spíš o těch vlastních ústech-nemyslíte? Třeba i o tom, že stromek plodící žádá více a jiných živin, než ten, co zrovna, nebo zatím ještě neživí potomky, nebo je na zahradě pouze zdobič a né krmič! A zatím se mi nedostalo odpovědi na dotaz-jaké jiné, další hnojivo?...S.P.,Ch. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 27.6.2015 21:03

S.P. píše lehce jinotajně, ale má recht. Netřeba splétat spiklenecké teorie. Stromkům se tam prostě nedaří, příčin může být spousta od nákupu špatného materiálu až po cokoliv jiného. Rady tazatelka dostala a hin sa hukáže..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Violeta - (23) - 3.114 (?), 27.6.2015 21:45
Drny jsem odstranila, koupila vhodnejsi hnojivo a na strihnuti si nekoho pozvu. Vsem vam dekuji za rady, i kdyz trochu lituji, ze jsem se vubec ptala. Nekdo tu ze me dela mucitele rostlin, jini se tu dohaduji opravdu drsne. I presto jsem nasla nekolik rad a uvidim. To, ze zdejsi zemedelec strika az u plotu, vitr fouka neustale z pole, jaksi neovlivnim. Ale nedavam to ostatnim/u za vinu, ta je jiste u me. A zminovana tresinka vzadu - to je takovy pozustatek, kdy mi vlastne cela ta naroubovana cast zemrela a zbyl jen pahyl, ze ktereho pod roubem vyrostla tato vetev. Je to fakovy muj pomnicek. Mela to byt krasna sloupovita tresen :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika