Příspěvky uživatele - Violeta

Ma cenu mit zahon vedle pole?, 30.5.2018
Dobry den, Soused tam ma barieru z malin, ostruzin a rybizu, coz uplne nevim, zda je vhodne. Navic ramena s tryskami jsou pomerne vysoko a tak vysoky plot ani nemame, potreboval by tak 3 metry :) Ale zkusim tam taky neco nasadit, at to alespon cast... celý příspěvek >
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 29.5.2018
Dobry den, Jiz nekolik let mam zahon vedle pole (nyni repkove), cca 4m max od plodin. Me vypestky jsou skutecne zalostne, letos uz mi ani cibule nevylezla (nevim, zda to zerou mysi nebo co, ale mam tak 20% rostlin). Pokazde kdyz jdu mrknout na... celý příspěvek >
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 27.6.2015
Drny jsem odstranila, koupila vhodnejsi hnojivo a na strihnuti si nekoho pozvu. Vsem vam dekuji za rady, i kdyz trochu lituji, ze jsem se vubec ptala. Nekdo tu ze me dela mucitele rostlin, jini se tu dohaduji opravdu drsne. I presto jsem nasla... celý příspěvek >
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem vam to vyfotila. Hned za plotem je metrovy pas plevele a za nim hned repka
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 27.6.2015
Malem, jste proste rebel :)
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 27.6.2015
Omrknu ten Picea Glauca, nechci nic velikeho, tolik mista pred domkem nemam. Pokud sezenu, mohu ho tam zasadit i ted? Je tam polostin.
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 27.6.2015
Dekuji vam za rady - forum zkousim procitat, ale spousta diskuzi se zvrhava a upina jinym smerem, vyhledavani na strankach je take peklo. Ale ctu si postupne, v ramci casu. Spousta prispevku uz je jny level, ktery me ted moc nezajima :)
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 27.6.2015
Opravdu nemam ve zvyku lhat. Ted tam nebezim, ale ve dne vam udelam foto - pole je hned za plotem, pozemek maly, takze od techto stromku je pole vzdalene cca 8m. Pan zemedelec si servitky nebere a strika u plotu
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 26.6.2015
4). Rada bych si vysadila nejaky jehlicnan, asi zakrsly smrcek, ktery bych si na vanoce prizdobila. Mohu ho zasadit ted, kdyz je prodavan v kontejnrtu? A je vhodnejsi dat ho do volne pudy nebo mohu zvolit kvetinac?
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 26.6.2015
Dobry den, Mam spousty otazek, ale nikde jsem nenasla tema pro uplne amatery a kopyta, jako jsem ja. Dovolim si tedy zalozit takove "me" tema a rada bych vas poprosila o rady - pravdepodobne budu doplnovat casem. Jsem mlada, jsem blondyna, holt to... celý příspěvek >
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 26.6.2015
Dobry den, Chtela bych podekovat za rady. Stromky dostavaly hnojivo i zalivku, ale dnes jsem tedy koupila hnojivo nove a vyplela travu. Tim zacinam. Pozemek sousedi s jinymi pozemky k RD, nicmene za vsemi je z jedne strany pole. Letos na nem roste... celý příspěvek >
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, Jiz tretim rokem mam zasazene stromecky rybizu a angrestu. Nebyly valne kvality, ale myslela jsem, ze by se mohly uchytit a slouzit. Bohuzel mi prijde, ze jsou nejake bidne. Myslite, ze ma smysl se pokouset o jejich zachranu nebo bude... celý příspěvek >
Rostliny pro zpevnění menšího svahu, 21.5.2014
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, čím zpevnit menší svah (asi metrový rozdíl mezi námi a sousedkou). Půda je jílovita, polostín. Rádi bychom něco vyššího (např. okrasnou trávu?) s pořádnými kořeny, aby zabránila sesuvu půdy. Všem... celý příspěvek >
Kdy letos zkrátit ptačí zob?, 3.4.2014
Abych nemusela zakládat nové téma, také by mě zajímalo, kdy zkrátit dvouletý ptačí zob a zhruba o kolik (momentálně má 0,5m, nikdy nestříhán). Děkuji za tipy
Švestka + meruňka, 19.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, opět bych chtěla požádat o radu zkušenější zahrádkáře - zřejmě mi umíraj další stromy. Tentokrát švestka - začíná schnout po větvích. Druhá pak merunňka, která začíná nějak oranžovět na listech. Můžete mi prosím poradit, co s nimi?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika