Kde sehnat odrůdu angreštu Šolcova naděje?



host - 69.177 (?) 
30.6.2013 12:40, zobrazeno: 8661x

??

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 220.186 (?), 30.6.2013 13:15

Droždín, Uniplant a jiné - stačí se podívat na net...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 25.2 (?), 30.6.2013 13:19

Ano souhlasím, nebo nebýt pohodlným a navštívit nejbližší Zahradnictví nebo Ovocnou školku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 69.177 (?), 30.6.2013 15:38

Většinu zahradnictví v Praze a okolí, kde bydlím, jsem navštívila, mají jen moderní rezistentní odrůdy. Na netu jsem nenašla žádné zahradnictví, které by posílalo Šolcovu naději na dobírku. Takže podobné rady o pohodlnosti jsou trochu z cesty. Mimochodem pokud nedokážete napsat žádný tip, kde je opravdu mají, nechte si své rádobyrady pro sebe.

Za tip na Uniplant děkuji, zkusím jim napsat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 194.226 (?), 30.6.2013 16:30

Na jaře jsem ji kupoval na dobírku v ovocné školce Malochýn (Bohumil Petruželka). Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 237.232 (?), 30.6.2013 17:04

Prosím, proč jste se upnula na Šolcovu naději (já ji neznám)? Kdysi tu proběhla debata, že sadit jenom rezistentní odrůdy. které v Praze nabízí.   I.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.177 (?), 30.6.2013 19:55

Šolcovu naději jsem kdysi měla a byl to výborný angrešt. Stále mám i 2 Zlaté fíky, které také nejsou rezistentní a chutí se jim nic nevyrovná. Prostě ho 2x stříknu proti padlí a stačí to. Přemýšlím i o Citronovém obřím a Bílém nádherném.  Mám i pár rezistentních angreštů, ale ta chuť je proti klasickým starým angreštům jen průměrná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 69.177 (?), 30.6.2013 19:55

Moc děkuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 25.2 (?), 30.6.2013 20:43

Omlouvám se, neznám situaci v pražských Zahradnictví, je pravdou, že angrešty nesháním. V okolí je pár Zahradnictví, kde pěstují a i množí i drobné ovoce, rybízy a angrešty, nelicencované. Většinou dle objednávky nebo předpokládaného zájmu, u drobného ovoce nikoli na sklad. Pro většinu profesionálních zahradníků není problém rostlinu množit, ale spíše trefit se do zájmu zahrádkářů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika