Hodnocení rezistentních odrůd angreštů



host - 110.99 (?)
29.3.2012 9:59

Malinko mimo téma.Loni na podzim jsem přesadil dvouletý stromek angreštu Prima.Bohužel doposud neraší (ostatní angrešty jsou již narašené),zkusil jsem střihnout větvičku a je uvnitř zelená.Probere se nebo uschne? Jde mi o to jestli mám ještě čekat nebo místo něj zasadit nový.  Díky Zdenek

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
host - 110.99 (?), 29.3.2012 9:59

Malinko mimo téma.Loni na podzim jsem přesadil dvouletý stromek angreštu Prima.Bohužel doposud neraší (ostatní angrešty jsou již narašené),zkusil jsem střihnout větvičku a je uvnitř zelená.Probere se nebo uschne? Jde mi o to jestli mám ještě čekat nebo místo něj zasadit nový.  Díky Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.2 (?), 29.3.2012 17:30

Přežíje, někdy jim to trvá.Možná bude mit namrzlé konce větviček. Předloni jsem na tom byl stejně, už jsem myslel, že je vyhodím a dneska jsou z nich krásné stromky.Můj známý to má letos také tak.Vytrvalost angrešty přináší.laughwink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.194 (?), 30.3.2012 9:53

Tak budu čekat, snad se dočkám. Díky Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.2 (?), 30.3.2012 18:29

Zdeňku pak dejte zprávu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
narcisky - (33) - 2.84 (?), 31.3.2012 9:35

jo ještě vyčkejte když nevyraší do května tak už asi ne...

mám už všechny taky zelenkave a jeden nějak ne asi bude pozdnější nevím přesně odrůdu

a lidi kdy to bude mít plody? mám to teprve druhým rokem v zemi takové malinké větvičky mám to něčím pohnojit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.78 (?), 31.3.2012 11:48

Předně by byla asi na místě otázka, co znamenají ty "takové malinké větvičky"? Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
narcisky - (33) - 212.38 (?), 2.4.2012 11:52

no do keříku to má ještě daleko, sotva dvě odnože délky 40cm

večer vyfotím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.226 (?), 4.4.2012 5:21

Nějaký ten plod na ochutnání by to tenhle rok mít už mělo. Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 224.60 (?), 31.3.2012 22:10

Predvlani som zo záhradky presadil do vinohradu asi trojročný stromček odrody Invicta. Vlani rodil, tento rok pozerám, že je po suchej zime suchý. Nabudúce skúsim strihnúť do korunky, ako vyzerá drevo na reze, ale pravdepodobne suchý marec Invictu dorazil. Neľutujem, chuťovo to nebol žiadny zázrak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.2 (?), 1.4.2012 9:26

Na podzim jsem přesazoval tři roky staré angrešty a dnes jsou krásně zelené.Chtělo to hned zalívat, neboť od loňského léta je dost sucho.A ty suché holomrazy tomu taky nepřidaly.Zatím se zdá, že mi nic neodešlo Jižní Čechy 475m.n.m.Uvidíme co bude tento týden. Dnes ráno -3.Největší strach mám o květní pupeny broskví.Přikládám foto jednoho z přesazených angreštů. Jedná se o Pax.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika