Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravím

Někdy v dubnu jsem zasadil větvičky angreštu. Byly ustřihnuty jako loňské letorosty.

Vykopal jsem díru, a hlínu promíchal s kravským hnojem(granulky). Mě jsem 9 takových větviček.

Pár dnů byly lístky takové povadlé, ale pak se vzpamatovaly.

Zalíval jsem to vodou 3x denně. Dycky cca 1L ke každé. A asi před 4mi týdny mi začaly na většině větviček osychat listky. Nejdříve na okrajích. A pak postupně odpadávaly lístky jeden za druhým. Dnes jsou 2 větvičky komplet holé.Další 2 mají na kahánku.

Jedna větvička se očividně ujal, když ji nahoře přirostly lístky a začal letorost. Ale najednou lístky zesvětlezelenaly a nyní lístky z letorostu oschly. Větvička ještě není mrtvá, ale nemá k tomu moc daleko. Pár dalších větviček už taky chcípá.

Když byla horka, tak jsem poctivě stínil předměty proti slunci.

Poradí prosím někdo, co dělám špatně, nebo jak to vylepšit?

Děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika