Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím, zda je to ještě potřebné - přišla jsem sem náhodou. Moje zkušenost: Semena rakytníku jsem na jaře nasela do truhlíku a ten umístila ve foliovníku do stínu. Vzešla snad všechna, bylo to přehuštěné a začala krčková hniloba (zemina nebyla ničím ošetřena - byl to pokus).  Hned jsem zdravé rostliny přesadila do kelímků, na podzim do krabic od mléka s ustřiženými spodními rohy a ty zapustila přes zimu ve skleníku. Další jaro jsem již vysazovala na místo - na jižní svah, jílovitá půda - živý plot. Některé keříky zničila zvěř, proto jsem z jiných na jaře nařízkovala další: do vody, po vytvoření kořínků opět krabice od mléka a další rok výsadba. Jsou samci i samice, některé již mají plody. Nedostávají žádnou péči - je to oplocení v místě, kam se jiný plot nehodí, rostliny jsou různého vzrůstu. Pokud přežijí letošní sucho, na jaře opět zkusím řízkovat. Pokud se může zalévat a může se zabránit okusu, rostou rost bujně a je to léčivka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika