Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejsem profi zahradník, ale mám jednu bohatou zkušenost s rybízem a justou. Keře jsem dostala před mnoha lety od zahrádkáře, který likvidoval svoji zahradu. Zasadila jsem keře dle jeho rady, dokonce aby byli otočené ke slunci, jak byly původně, a začala jsem o ně pečovat, jak zde všichni popisujete. Místo bylo a je ideální. Výsledek byl velmi malá úroda. Tak jsem se rozhodla, že jsou namísto přirozené hradby,  a nechala jsem je být, absolutně jsem se jim nevěnovala. Jen jsem vyřezala každý rok suché větve a konce. Výsledkem je, že nyní mi rodí jako zběsilé, dokonce začal rodit po 6 letech i bílý rybíz. Přihnojuji 1 x za 2 - 3 roky odleželými kravinci naproti z pastviny před zimou. Trávu kolem nich posekám a posekanou podestelu kolem = mulčuji a ještě dodávám živiny. Moje zkušenost je, že si rostliny potrebují na místo zvyknout, doba je min. 2 roky, A pak také přílišná péče škodí. Je to asi tak, jako kdyby za vámi chodili členové rodiny, a neustále vám nutili něco k snědku. Budete pěkně tlusťoučký, ale nebudete asi mít úplně ideální podmínky k životu, o psychickém stresu z neustálého nucení k jídlu nemluvě. 😉

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika