Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kolomikty jsem letos nasadil, sice je ještě nemám stoprocentně zmáklé, ale postřehů mám dost. Nejdříve jsem je viděl v baumaxu v Liberci. Bylo to najaře a rostliny samečků. Pěkně nepravidelně bílorůžové skvrny na spoustě listů. Takovíto obchodníci prodávají kolomiktu jako popínavou rostlinu ozdobnou moc pěkným listem. Viděl jsem tyto rostliny nedávno, a zbarvení se hodně zmněnilo. Bylo to možná také tím dlouhodobím týráním.  U pana Kubánka v Opavě jsem najaře viděl rostliny, samec hodně panašovaný a samice jen občasně. Na mích sazenicích z Kruhu u Jilemnice se to za celý rok nedalo rozeznat. U pana Štajnochra jsem ochutnal plody, nic moc, maličké a vůbec mně tedy nenatchli. Také je více odrud a byla mi doporučená číslo 17. Má mít největší plody a povedlo se mi sehnat na dva řízky.  Osobně už od kolomikty moc neočekávám a  Vám doporučuji sežeňte si kvalitní samici. Porovnáte je časem, a když Vám samec bude chybět dokoupíte ho za dva roky. Je nutný na opylení.

     VašekB

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika