Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

souhlasím, i když ten vlevo dole by chtělo svléknout, vypadá malinko trouchnivě, to se holt stane. V poslední době je ale se sadbou dost problém, hodně bývá napadena vlnovníkem, jediná dobrá, co jsem zatím koupil, byl Karel IV od Sema před několika lety. Minulý rok jsem byl u pana Kozáka v září osobně, koupil jsem Bjetin, Vekan a Slavin, všechny jsem podle jeho doporučení hned rozdružil a namořil v Sulce proti vlnovníkovi, ale i tak už byl dost brutálně posátý a spoustu sem ho vyhodil. Letos jsem sázel už svojí sadbu a byl to trošku jiný level, stroužky větší, zdravé, radost to dělat, do země šel bez moření. Na podzim jsem si teď koupil originál Unikat, Dukát a Vaclav a je to hodně podobné, jako loni s "Kozáky", vlnovník a z toho vyplývající mizerná kvalita, chce to koupit sadbu, někde mimo domov jí rozloupat a přebrat, celej se s ní naložit na dvě hoďky do Sulky, ani vlásek nesmí koukat a pak to teprv vzít domů, ať si toho hajzla nezavlečete...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika