Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Takto to nepište, kdo je geroj a kdo není.Máte dobrý názor na to kdo je velkopěstitel, kdo pro koho dělá, protože já to vidím podobně.Není vám, nebo chceteli nám to nic platné, protože není vůle.Česnek sázíme co nejpozději, protože jsou u nás pro to dobré klimatické podmínky.Znám svoje okolí, bydlím tu celý život.Dalo by se to sázet dnes?Asi jo.Jestli bydlí někdo na horách tak to má napsat.Přece není potřeba, aby mi pršelo na záda nebo jsem se matlal v blátě.Můžu si počasí vybrat.Je docela možné že někdo to prostě neumí a já to chápu.A ještě když se to má spojit s mořením.Zdraví si šetří každý jinak.Někdo aby se moc neohýbal, jiný,naopak.To je jako stím rytím.Nejdřív je hádka proč se to ryje, když se to dá zorat a po čase si člověk řekne(třeba já).To jsem byl vůl tenkrát jsem mu nadával a sám jsem krátkým Fiskars potom ryl 50m2.Tera v kulně.Po částech to bylo prospěšné pro tělo. Pýru je tam taky méně.Nebo začínám blbnout?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika