Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Truple, možná plácám nesmysly, ale vždy budou, aspoň u mne v přednosti klimatické podmínky a hlavně vlastní zdraví. Nasadím brzy, neprší mi na záda, nebo nepadá sníh, nematlu se v bahně a když to pár česneků nepřežije, tak se celkem nic neděje a česnek vyleze, když nastane jeho čas. S kozou, také nechodíte ke kozlovi, když ještě nenastal její čas, je otázka, zda to víte. Je to jen můj názor s kterým jsem se chtěl podělit. Když by ale byla pravda o škodlivosti patogenů, při vyšších teplotách, tak už by tu ten česnek, také nemusel být. A také, když vám nějaký česnek zůstane na záhoně, tak ho máte venku v srpnu? Bylo to jako podnět k zamyšlení a ne ke šťourání. Nejsou gerojové ti, co vysazují česnek na Silvestra, nebo Nový rok.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika