Kombinace dvou postřiků



host - 248.95 (?) 
15.6.2014 23:18, zobrazeno: 4469x

Dobrý večer, protože nemám žádné zkušenosti s kombinacemi postřiků dohromady, potřebovala bych poradit, zda lze pro postřik použít směs Pirimoru 50WG a Syllitu 65 WP. Dosud jsem vždy používala postřiky odděleně, ale teď bych potřebovala stříknout proti černé skvrnitosti a mšicím zároveň. Pokud vím, mají se rozmíchat odděleně, dát do postřikovače a doplnit na předepsanou dávku - pokud si to dobře pamatuji, jinak mne prosím opravte. A lze zkombinovat tyto dva? Nevím, podle čeho se možnost kombinace řídí. Děkuji - Lída

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 16.6.2014 1:23

Dobrý večer Lído,

oba tyto přípravky spolu můžete smíchat. Můžete je smíchat odděleně, nebo dohromady s trochou vody v rozmíchávací nádobce. V postřikovači je to jedno, jakým způsobem přípravky smícháte.  Do postřikovače nalejete několik litrů vody, přidáte rozmíchané pesticidy a dolijete vodou na požadované množství. Doporučuji postřikovačem trochu protřepat kvůli lepšímu promísení práškových přípravků. Také nic nezkazíte tím, když do postřikovače přidáte smáčedlo Silwet Star, nebo stačí pár kapek Jaru na nádobí.

Já na hoby ošetření používám 100 ml odměrku od herbicidu Dominator a vyřazenou kávovou lžičku.

Kombinace přípravků je dána na etiketě pesticidu, která je napsaná v tabulce, jako poznámka např. není vhodný tank mix s přípravky na bázi...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.95 (?), 16.6.2014 10:49

Moc děkuji za informaci, hned to dnes večer postříkám  :-)))       Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika