Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím sice, jak se daří Vašemu oleandru, ale to co popisujete je s největší pravděpodobností puklice. Tím, že listy neošetříte ani kytce jinak nepomůžete, tak má možnost množit se víc a víc. Já jsem to řešila tak, že jsem kytku dala do vany pod sprchu pupínky pomalu houbičkou na nádobí a jarem sundávala jednu po druhé. Pak jsem slyšela v receptáři radu, že je nejlepší rozžvýkaná žvýkačka. Doporučuji vyzkoušet, jde to parádně :-) Nejvíce jsou náchylné anthurie, fuksie i jiné kytky. Puklice má ráda teplo a vlhko, proto se Vám objeví vždy doma. Zatímco když na kytku působí déšť a svěží ovzduší venku, tak je i kytka O.K :) Ty potvůrky jsou však i zalezlé v zemině, jen čekají na příležitost kdy vylezou. Je to ale boj na dlouho. Já jsem si puklici přinesla z Baumaxu na citroníku. Kytku jsem osprchovala jako miminko, omyla kořeny do čista, vyměnila zeminu a stejně se po čase škůdce objevil zas a zas.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika