Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Včera jsem kvůli plísni stříkala vinnou révu přípravkem Kocide. Protože mi to trošku zalétlo i na rajčata a okurky, tak byť mají plíseň jen minimálně, tak jsem roztokem z 17,5g Kocide na 5l vody postříkala taky. Teď z toho mám ale takový divný pocit. Pokud dodržím ochranou lhůtu, opravdu se ta měď zcela odbourá? Nikdy jsme u babičky nic nestříkali, maximálně tak jarový postřik na mšice, ale nyní máme domeček se zahrádkou, kde je nic moc hlína a tam se škůdcům a chorobám docela daří. Na podzim chci odkopat původní "hlínu" a navést novou. A ještě se tedy zeptám, protože mi zbyl ten namíchaný postřik a na broskvoních máme kadeřavost, tak jsem šplíchla taky, ale pak zjistila, že dle návodu už by se neměly. Ublíží jím to nějak? Plodů je tam hodně, ale budou až tak za měsíc. Můžeme potom s klidem jíst? Pro příště má někdo dobrou zkušenost s nějakým příprodním postřikem? Třeba Alginure??? Díky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika