Velmi pozdní bělomasá broskvoň K2



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?) 
11.9.2022 14:30, zobrazeno: 1278x

Dobrý den. Velmi pozdní, tudíž zářiová je K2 v našich podmínkách. Na stromku 2 plody, z toho ten menší byl již zralý. Oceňení za pevnou a hutnou dužninu plodu. 

K2
K2
K2
K2
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 16.9.2022 11:55

Druhý a poslední plod zářiové bělomasé broskvoně K2. Teď právě venku zase "chčije". Přitom včera paní Zárybnická říkala něco o tom, že před dvěma lety bylo 15.9. kdesi u nás 31°C. Tak kde je to globální oteplování, pane SPCH? smiley

K2
K2
K2
K2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.196 (?), 16.9.2022 15:48

Pane Petře z Pardubic, byv osloven, vyjádřím svůj názor: ČR je v porovnání s celou Zemí malá, Země ve Všehomíru jako zrnko písku na Sahařeblush! Myslím si, že člověčenstvo má jakýsi mně přesně neznámou míru vlivu na klima, netěším se na nastávající topnou sezonu-už teď, když večer vystrčím nos z okna a nadechnu se, cítím škvířící se plast, či studený start dávno odstavených uhlákůfrown...Ale co nás nezabije, to nás snad posílí, vyšší podíl síry v ovzduší potláčí choroby na námi milovaných ov. dřevináchheart-takže buďme aktivními účastníky nynějších turbulentních dějů, Bůh a Příroda s námiwink, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 16.9.2022 17:09

Offtopic, stejně jako ten na který reaguju.  A to já se zas těším, respektive nemám obavy. V našem městečku lokální kotelník už dávno vyměnil kotle mazutové rovnou na dřevní štěpku. A nikde není nic cítit, žádný prach se nekoná. Takže pokud mu do toho nějaký vládnoucí zelený, či jinak zbarvený trotl nevhodí vidle, můžem mít klidný spánek. Ale vždycky se najde někdo, komu vadí, že něco funguje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 23.9.2022 11:41

Zastropování cen elektřiny na 6-9 Kč za 1kWh je výsměchem našim občanům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 91.196 (?), 24.9.2022 7:01

Ryba smrdí od hlavy, schody se metou shora dolů, říká se, že komunál nerovná se vrcholné politice, ale nezbylo mi, než volit protestně-páč co je moc, to je mocblush. Jestli-že byly nejen jaderky zbudovány z daní našinců, tak jsem přesvědčen, že se z nich -nás -nesmí dřít kůže-ať už si současný režim nazveme jakkoliangry! Tolik k ovoci SPCH...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 24.9.2022 9:03

Offtopic jak hrom. Pletete si (ostatně pořád) fórum. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 24.9.2022 17:36

PP: při plném vědomí-tzn.žádný omyl na mé straně-ostatně, taky jste si přisadil, ale asi to nepokládáte za tak velký přestupek, jako když jde o mě-no, co už... SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 24.9.2022 17:01

Ve svém vlastním státě, kde vyrábíme levnou elektřinu, jí máme i po zastropování nejdražší v Evropě? Kam jsme se to dostali? Zelení trotlové si zavírají elektrárny a my to máme sponzorovat za naše několikanásobně nižší platy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika