Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tady spadlo pár kapek a už zase praží. Dnes padly další dva sudy na závlahu. Chtělo by to podzemní nádrž na 20 000 litrů doktora Vysloužila. Při téhle spotřebě budu brzy na suchu. Močovina je dobrá, Jirko, ale je dražší než síran. Před týdnem (asi zhruba) jsem posříkal výhony Decisem Protech, ale je zřejmě už prošlý, protože se začíná projevovat neklamný znak působení obaleče východního na vrcholcích výhonů. Martina jsem se chtěl zeptat, co jeho Františka? I když bylo řečeno, že je vegetace díky chladnému dubnu o 14 dnů opožděná, nevypadá to tak. Venkovní rajčata už mají nasazené druhé patro plodů a začíná vybarvovat broskvoň Maycrest. Dobře, že měl dvouletý stromek jen dva plody, protože Jayhaven a Elbertu trápím zbytečným množstvím plodů. Dohánět to Kritalonem Gold je blbost, protože výsledek je pouze ten, že další rok stromek nasadí šílené množství květů. Elbertu mám ještě záložní na GF-677, ale případně odrovnaný Jayhaven už neseženu. Sagittaria všechno nakonec shodila a roste jako blázen. Některé stromky se z chcípáků rozrostou a některé živoří až nakonec celé zvadnou. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika