Sundavillea red



host - 82.13 (?)
11.5.2010 10:24

Já už pohřbila 3, tak doufám, že mě zase nezláká její krása a nekoupím ji znovu. Ačkoli všude píšou jak je pěstování snadné, vůbec se mi nedaří. Ani v létě se nerozrůstá, jak má - asi to s ní nějak neumím. R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 160.85 (?), 5.5.2010 20:03, zobrazeno: 5119x

Dobry den, vim uz toho o teto kyticce bylo napsano vic nez dost.Muj problem je v tom ze mi nejde vubec pestovat, poradi mo nekdo kde delam problem.Mam ji od lonskeho roku, byla krasne narostla.Na zimu jsem ji ostrihala a v unoru zacala obrustat, mela asi pet slahounu dlouhe 20cm.Slahouny zacaly v polovine slabnout, az uplne odpadly.Tak jsem ji ostrihala znovu na 5cm, je uplne bez slahounu a ani zatim nic neobrusta.Zalevala jsem po obrazeni jednou tydne do hliny a mela ji na zapadni strane na parapetu.Ma to jeste cenu.Dekuji za odpoved.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
silvie - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (128) - 176.119 (?), 6.5.2010 1:51

Dobrý den, taky jsem tak dopadla se Sundavillou předloňskou, jednu zimu přežila v pohodě a tuto už ne.Stále jsem ostřihávala zaschlé větvičky, až uschla úplně a ještě ji přenášela z chodby do tepla, kde začla obrůstat, pak to zas všechno zaschlo, tak šla zas do chladna, ale už se neprobudila.Vloni jsem si koupila ještě jednu, ta zimu přežila, je hezká a už raší pupeny.Pošlu fotky obou.Ptala jsem se v Polsku prodavajícího tyto Sundavilly, proč mi odešla, říkal,že jsem ji měla na podzim přesadit do nové zeminy, že asi neměla z čeho brát živiny, byla přes léto vyčerpaná kvetením.Je to možné, květináč byl plný kořenů, já ji sice přesadila, ale už pozdě, teď na jaro, už neobrostlá.

Sundaville red
Sundaville red
Bez názvu
Bez názvu
Řízky sundavilly,asi měsíc namnožené
Řízky sundavilly,asi měsíc namnožené
3týdenní řízky Sundavilly
3týdenní řízky Sundavilly
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 82.13 (?), 11.5.2010 10:24

Já už pohřbila 3, tak doufám, že mě zase nezláká její krása a nekoupím ji znovu. Ačkoli všude píšou jak je pěstování snadné, vůbec se mi nedaří. Ani v létě se nerozrůstá, jak má - asi to s ní nějak neumím. R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika