Muškáty a mrazík



host - 184.99 (?) 
4.5.2011 12:58, zobrazeno: 6594x

Dobrý den, mam dotaz měla jsem venku v truhlíku na parapetu už zasazené převislé jednoduché muškáty a trochu je opálil mrazík (-3 ,, -4.)Přežijou to? Mam je na noc ještě schovat nedostanou teplotní šok.Děkuji za odpovědi Martina 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 4.5.2011 13:11

Dobrý den Martino, těžko říct. Já být Vámi, tak je na noc jen zakryji, tedy pokud máte možnost. U nás byly minus tři a zatím nevím, jak to dopadlo, protože ráno ještě na kytičkách nebylo nic vidět. Ale ještě v půlnoci jsem některé truhlíky (ale s daleko choulostivějšíma kytičkama) uklízela do domu. To máte muškáty asi malé, že? Ty moje vzrostlé to vždycky přežijí, tak budu doufat i tentokrát. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 184.99 (?), 4.5.2011 13:59

No tak velikostně velké jako se kupují v hobymarketech v těch 10pacích.

Muškáty jsem uklidila domu jsou takové zvadlé tak uvidím  , nebo myslíte že je mám nechat venku a jenom je přikrýt. Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 4.5.2011 15:14

Hm, to máte ještě mladé a choulostivé výhonky. Když jste je dala do domu, ještě bych je tam nechala, hlásí do pátku ještě hodně chladno. A jestli se vyjasní, tak bych se bála ještě větší zimy. Příroda je ale mocná, nebuďte smutná, oni se určitě zmátoří! Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 184.99 (?), 4.5.2011 17:06

 děkuji nechám je doma a snad budou v pohodě zdravím Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika