Muškát převislý - zazimování



host - 6.10 (?)
19.2.2015 7:48

No tak jsem tak učinila a dávám tomu minimální šanci. Holt jsem je přelila a u spousty začaly zahnívat konečky. Přesto jsem je vyjmula, zkrátila kořeny, které byly ve slušném stavu, stonky zkrátila na minimum a zasadila do nové hlíny. Cco myslíte, má taková rostlina šanci, pokud se udržely kořeny, že by znovu obrazila. Uspousty mi totiž šla sundat ta vrchní slupka stonku, ale jak říkám, kořeny byly ve slušném stavu.

Ale jsem připravená, že asi budu kupovat nové. Hana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
host - 6.10 (?), 19.2.2015 7:48

No tak jsem tak učinila a dávám tomu minimální šanci. Holt jsem je přelila a u spousty začaly zahnívat konečky. Přesto jsem je vyjmula, zkrátila kořeny, které byly ve slušném stavu, stonky zkrátila na minimum a zasadila do nové hlíny. Cco myslíte, má taková rostlina šanci, pokud se udržely kořeny, že by znovu obrazila. Uspousty mi totiž šla sundat ta vrchní slupka stonku, ale jak říkám, kořeny byly ve slušném stavu.

Ale jsem připravená, že asi budu kupovat nové. Hana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 19.2.2015 9:06

Vy teda naděláte s maškátama. Jestli jsou stonky ještě dobré, tož ty stonky nastrkejte do hlíny, moc to nezalévejte, ony do jara ještě v pohodě zakoření.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 219.3 (?), 11.4.2015 11:02

Ahoj, nechci zakladat novou diskuzi, vcera jse zasadil previsle muskaty z Albertu. Jsou malinke, mam je nechat, nebo jeste zastrihnout? Diky za radu! Sterba


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika