Kdo mi poradí?



host - 174.94 (?) 
19.2.2008 12:46, zobrazeno: 9432x

Prosím o radu, jaké květiny se mi hodí na balkon do truhlíku. Balkon mám na západ a odpoledne tam pěkně praží sluníčko. Děkuji za radu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 1.3 (?), 19.2.2008 12:55

Na osluněné stanoviště se hodí: Verbena (sporýš), sanvitalia (vitálka plazivá), lotus (štírovník), lantana camara, diascia (ostruhatka), convolvulus sabaties (svlačec "Modrý Mauritius), bidens (dvouzubec), ageratum (nestařec americký), anagalis monelii (drchnička).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 186.3 (?), 25.2.2008 14:38

Já bych se připojila s notoricky známými převislými muškáty. Mám okna na J, JZ a Z a i když jsem občas lempl :-) a nechce se mi zalévat, vždy přežily a vydržely...

Miky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.65 (?), 2.4.2008 10:38

Dobry den, muškaty jsou opravdu klasika,ja osobně davam přednost muškatum vzpřimenym, protože vice vydrži, netrpi tolik suchem jako ty převisle.I mě se na balkoně libi převisle květiny, proto jsem vzpřimene muškaty doplnila převislou,,Molici" tvoři dlouhe bilozelene šlahouny, dalši možnosti je převisla lobelka nebo šrucha, ktera vyžaduje přime sluničko.Kombinaci je určitě dost a vy si určitě vyberete.Přeji krasny den, Marta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
szaki - (6) - 45.180 (?), 3.6.2008 19:44

Môžete tam dať oleandre  muškáty fuksie  ale aj  paradajky 
 potešia Vás  množstvom a  chuťou .  Treba vyskúšat . Planty ešte kúpite.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika