Zivy plot + zamulcovani - jak ukoncit textilii?



host - 217.142 (?)
30.10.2008 16:42

Ja to mam len tak nadivoko, ale chystam sa to olemovat nejakymi malymi prvkami betonovej dlazby napr. romantico od Premacu. Trebars podlozit dvojmo geotextiliou, aby trava neprerastala. Ak bude kora priamo susedit s travou, blbo sa to bude kosit. Kora vbehne do kosacky. Ja to tak mam a preto to idem menit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 47.74 (?), 30.10.2008 12:52, zobrazeno: 5534x

Obracim se s prosbou o Vase tipy. Pripravuji vysadbu ziveho plotu a nasledne zamulcovani pomoci netkane textilie. Jde mi ale o nasledujici vec. Z jedne strany bude konec textilie lemovat plot, ale na druhe strane bude navazovat travnik. Jde mi o to jak tuto textilii zakoncit, aby byl okraj ciste zakoncen a navazoval travnik. Napadly me treba dlazebni kostky, ale neprijde mi to jako nejlepsi reseni. Jak bych toto prosim mohl vyresit? Dekuji. Jirka.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.142 (?), 30.10.2008 16:42

Ja to mam len tak nadivoko, ale chystam sa to olemovat nejakymi malymi prvkami betonovej dlazby napr. romantico od Premacu. Trebars podlozit dvojmo geotextiliou, aby trava neprerastala. Ak bude kora priamo susedit s travou, blbo sa to bude kosit. Kora vbehne do kosacky. Ja to tak mam a preto to idem menit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Josef Svojanovský - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (80) - 255.238 (?), 30.10.2008 19:54

Do vyhledávání napiště   re: okraje záhonů a podívejte se na dobrý nápad a lepší technické řešení než jsem měl já před 8 roky, protože já měl silnější materiál, který jsem musel za tepla tvarovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika