ptačí zob



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
host - 241.22 (?) 
24.5.2009 22:45

Jen se chci zeptat, jestli přihnojovat už teď, když jsme sadili asi před měsícem. Někde jsem slyšela, že čerstvá výsatba se nehnojí. A ještě k tomu stříhání..Když jsme je zasadili, tak jsem je zastřihla o 1/3 a nevím, kdy je mám zas. M.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 43.164 (?), 25.5.2009 10:50

Kdy zacit hnojit od vysadby neporadim ale jak jsem jiz psal, vzdy jsem zastrihl za tretim listkem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaydoo - (11) - 247.214 (?), 8.10.2012 22:48

Ja sa chcem spýtať, dokedy sa môže ptačí zob vysádzať? Dnes je 8.10, ešte mám byť relatívne teplo 5-10 stupnov aspon týžden. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 229.77 (?), 8.10.2012 22:59

Klidně až prakticky do zámrazu.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.163 (?), 5.10.2014 19:15

Narazila jsem na tuto diskuzi a chtěla bych taky přispět, Dříve jsem také investovala do urychlovace a macela, ale nyni to delam uz jen tak, ze co ostriham, napicham do truhliku a kdyz potrebuji za rok rostlinku, tak vyndam uz z korinkama a je to. Zadne brikule s tim. Zakoreni stoprocentne 90 procent rostlinek. Já mám spíše problém se střihem. Mám asi vysoké 30 cm, nyní zasazené a chtela bych hodne huste hranate. Nez to ale bude, chci vedet jak strihat na jare. Dekuji za odpoved. Jo a jeste, mám už vysoký 2 metrovy, ale uprostred jsem mela pred nim postavene bedny asi 2 mesice a presne tento prostor mi vypelichal, protoze tam asi neslo slunicko. Da se to nejak napravit? Dekuji :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.93 (?), 24.10.2014 12:56

Dobrý den, na jaře jsme zasadili ptačí zob jako živý plot, čím máme teď na podzim pohnojit a o kolik zkrátit? Hlásí nízké teploty, neublíží rostlinám když je ostříhám? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.11 (?), 23.8.2015 14:21

Dobrý den, jsem úplný laik, koupila jsem si v zahradnictvi ptačí zob, cca 30 -40cm vyrostlý v květináčkách. Má to tak dva šlahouny, někde tři. Chci z něj živý plot v předzahrádce, aby odděloval náš dům od vedlejšího v řadovce. Pochopila jsem správně že, na jeden metr 3 rostlinky. Před osázením, půdu vyčistím, prokypřím, smíchám se zahradnickým substrátem. A pak v jedné lajně budu vysazovat. Kdy mám sestřhnout, aby zhoustnul, až příští rok v červnu? A kde se zastřihuje za třetí lístkem? děkuji za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 61.125 (?), 24.8.2015 10:08

Dobrý den, já bych zastřihla ještě letos. Během srpna je stále čas na zastřihávání. Pokud jste nepořídila sazenice, které už jsou zastřižené. Zastřihávám ne podle lístků, ale podle toho, jak chci mít plot vysoký. Ptačí zob je "nesmrtelný", nebála bych se toho. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika