Popínavka na kari sítě se zelenou plachtou



host - 62.10 (?) 
16.8.2017 12:01, zobrazeno: 3054x

Dobrý den, mám dotaz. Máte někdo na kari sítích(plot) se zelenou plachtou porostlou nějakou popínavku? potřebuji na slunce i do relativně stínu, ale nerada bych sundavala plachtu kvuli soukromi nez by popinavka zarostla... je lepší břečťan nebo přísavník 5tiprstý? u břečťanu si asi počkám a nevím, zda by šel i na slunci..ale zase bych nejspis nemusela řešit plachtu, protože by časem "zarostla"..děkuji za postřehy a tipy. P.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 248.106 (?), 16.8.2017 12:43

Nevím, třeba je to jen můj pocit, ale měla bych obavy, aby břečťan svou vahou tu stínící tkaninu nestrhl. Neomotává se, drží se přísavkami...    Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 62.10 (?), 16.8.2017 14:44

Děkuji, no pokud by břečťan vše prorostl, tak by to bylo jedno, ale hlavne se obavam jak to dopadne s plachtou a napr.prisavnikem na zimu... jestli tam bude nekde nachrblana nebo se pak da sundat, atd. P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 16.8.2017 14:53

Dobrý den, břečťan mám i na slunci a není to žádný problém. Jen roste opravdu dost pomalu. Já zastínění řešila rákosovou rohoží, takže teď už je rohož skoro rozpadlá a plot krásně obrostlý břečťanem. Přísavník je krásný zvlášť na podzim, ale musíte počítat s poměrně velký nepořádkem z lupení a v zimě jsou jen holé klacky.Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 62.10 (?), 16.8.2017 15:01

Dobrý den, ale asi hodně zalévat, že ten břečťan? a jak daleko od sebe mate rostliny? aby rychle obrostlo, ale zároveň až se chytne, jsme tu neměli džungli... nemohu poprosit foto? moc děkuji P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika