Phiiladelphus



host - 49.39 (?)
17.3.2010 18:08

Teď nastříhejte na dřevité řízky zhruba velikosti a síly tužky, napíchejte je do země a myslím, že nejméně 50% z nich spolehlivě poroste.

Nečekejte až na léto a bylinné řízky, je to pro běžného zahrádkáře zbytečné a řízky se musí mlžit a více ošetřovat...

Vezměte nůžky a hurá do množení všemožných listnatých keřů: "pajazmíny" - tedy pustoryly, trojpuky, zlatice, tavolníky, meruzalku, svídy, sakury, pokroucené vrby atd.atd. (pro pozorné jsem do výčtu vložil i druh, který z dřevitých řízků neroste; který to je?)

Josef.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

thedy - (24) - 223.146 (?), 17.3.2010 13:01, zobrazeno: 3092x

Ako správne namnožiť odrezkami pajazmin.Dočítal som sa, že najlepšie sa množia v lete z najmladších prírastkov.Len nechápem, či ich po odštiknutí mám aj nejako olúskať, veď predsa najmladšie výhonky kvitnú.Alebo ho mám (ten výhonok)taký aký je s listami aj s kvetmi strčiť do zeme?

Dakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.39 (?), 17.3.2010 18:08

Teď nastříhejte na dřevité řízky zhruba velikosti a síly tužky, napíchejte je do země a myslím, že nejméně 50% z nich spolehlivě poroste.

Nečekejte až na léto a bylinné řízky, je to pro běžného zahrádkáře zbytečné a řízky se musí mlžit a více ošetřovat...

Vezměte nůžky a hurá do množení všemožných listnatých keřů: "pajazmíny" - tedy pustoryly, trojpuky, zlatice, tavolníky, meruzalku, svídy, sakury, pokroucené vrby atd.atd. (pro pozorné jsem do výčtu vložil i druh, který z dřevitých řízků neroste; který to je?)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.3 (?), 18.3.2010 9:31

Sakura?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1578) - 178.81 (?), 18.3.2010 11:07

Tož tá sakura asi těžko...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 49.39 (?), 18.3.2010 12:18

No samozřejmě jsou to správné odpovědi, že sakury se z dřevitých řízků nemnoží.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika