Příspěvky uživatele - thedy

Polypropylen na kmeni, 17.6.2012
Prosím Vás, čo robievate po tom, ako lep, ktorý je na kmeni splní svoj účel?Ako ho dávate dolu?Citlivo ho zoškrabete?Pretože teraz mám na kmeni hmyz každého druhu a premýšľam čo s ním ďalej.Predpokladám, že nechať to tak by mohlo byť... celý příspěvek >
Kněžice pásovaná, 23.5.2012
Môže tento chrobák poškodiť listy hrušky?Pýtam sa to preto, lebo na jednej máme na záhrade hojný počet týchto chrobákov, Včera som ich napočítal zo 20.A to je hruška ešte maličká, nedávno zasadená.A listy hrušky su obžraté... Hľadal som aj na nete... celý příspěvek >
Podnož pre hrušku, 11.5.2012
Vdaka za tipy :),ešte to zvážim a rozhodnem sa...
Podnož pre hrušku, 9.5.2012
Nuž, ja neviem, hrušku plánujem vysadiť asi 2km od najbližšej dedinky.Tak snáď tá hrdza nebude až v takom rozsahu aby to zničilo strom.Ale rád si nechám poradiť.Ak sa smiem spýtať, ake sorty máte na mysli?Teda tie, ktoré sa podobajú... celý příspěvek >
Podnož pre hrušku, 8.5.2012
Zdravím, hľadal som aj tu na fóre ale nedarí sa mi to, preto sa pýtam.Je nejaká rozumný podpník pre Boscova fľašku?Rád by som si ju vysadil, avšak nerád by som na semenáči.Lenže problém je ten, že čo som čítal, tak Boscovka veľmi nemá v láske... celý příspěvek >
Hruška planá, 23.4.2012
Dobrý deň,zaujíma ma, ako veľmi ovplyvňuje rast stromu hrušky v dospelosti(približná konečná veľkost stromu)zaštepenom na hruške planej?Dá sa pravidelním orezávaním a tvarovaním zabezpečiť rozumná veľkosť stromu?Niekde som čítal, že niektoré stromy... celý příspěvek >
Semenac, 20.10.2010
Zdravim, mam hrusky nastiepene na semenaci.Som zaciatocnik a pri kupe stromceka som si to vsimol az doma, takze to vlastne bolo az po zakupeni... Ale odbocil som, chcem sa spytat, ked mam strom na semenaci, mozem nejako regulovat rast stromu... celý příspěvek >
Kongresovka, 15.10.2010
A este sa opytam, aky je dobry opelovac pre tuto odrodu, v blizkosti mam este Lucasovu, ale neviem ci je vhodna...
Kongresovka, 15.10.2010
ZDravim mam hrusku kongresovku.Chcem sa opytat, ci spomenuta odroda je Konferencia alebo je to uplne ina odroda? Dakujem
Male plody, 5.9.2010
Dobrý deň, to, čo sa teraz opýtam, tu už možno bolo preberané, no nikde som nič nenašiel tak sa pýtam. Na záhrade máme asi 40 rokov staré jablone, ktoré neboli orezávané.Plodia stále, ale rok, čo rok su plody menšie a menšie.Je to tým, že neboli... celý příspěvek >
Vošky, 12.5.2010
Dobrý deň,slivku, ktorú mám zasadenú na záhrade mi napadli vošky.Existuje nejaký pripravok, ktorý by eliminoval tento hmyz?Existuje nejaký prípravok vo forme sprayu?Niečo rýchle, pretože nemám žiadnu potrebnú aparatúru určnú na postreky, a v blízkej... celý příspěvek >
Rodive drevo, 27.4.2010
Zdravim, mam taky problem a sice, pre rokom som si zaobsataral hrusku Konferencia na dule.Presiel rok a teraz zacala rasit, vsetko pekne... len neviem ako mam postupovat vo vychovnom reze.Za minulu sezonu nepribudlo vela konarikov, a ked aj pribudli... celý příspěvek >
Phiiladelphus, 17.3.2010
Ako správne namnožiť odrezkami pajazmin.Dočítal som sa, že najlepšie sa množia v lete z najmladších prírastkov.Len nechápem, či ich po odštiknutí mám aj nejako olúskať, veď predsa najmladšie výhonky kvitnú.Alebo ho mám (ten výhonok)taký aký je s... celý příspěvek >
Tavoľník, 9.3.2010
To je paráda.Nebudem v tom teda žiadnu vedu hľadať a idem na to:)
Tavoľník, 8.3.2010
Zdravím, rád by som počul od vás radu ohľadom množenia tavoľníka.Ako, kedy najlepšie vyberať odrezky, kde ich uložit, v ktorý mesiac je to najvhodnejšie, aby sa mi odrezky ujali? Ďakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika