Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
1.způsob, kterým jsem z trávníku udělala květinový záhon brzy zjara, byl postupným plochým odříznutím drnů. Poté prokypření motykou a zbavení veškerých kořenů. Pýru ani bršlice tam bylo pomálu, takže to šlo. I když práce to byla, zem byla tuhá, máme hlinitojílovitou. 2.způsob, kterým jsem v jiné části zahrady udělala květinový záhon brzy zjara, byl odlišný. Na podzim jsem si navozila na celou plochu čerstvý slamnatý hnůj. Na jaře jsem již rozleželejší hnůj s uschlými či zetlelými drny shrabala. Bohužel zde bylo pýru a bršlice mnoho, takže opět motyka, prokypřování a vysbírávání kořenů. Zbavení se drnu bylo tímto způsobem jednodušší, ale díky pýru a bršlici to byla zdlouhavá práce. Půda však byla kyprá. 3.způsob, kterým jsem si rozšiřovala zeleninový záhon, byl celoletní navážení posekané trávy. Na jaře jsem zetlelou trávu shrabala, motykou prokypřila už od žížal prokypřenou zem, případné kořeny vyplela. Pýru bylo pomálu, bršlice žádná. Myslím, že už na podzim byla zem připravená. Lenča
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika