Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No ja ich tam davam preto, lebo neviem co ine mam spravit s takym mnozstvom aky vyprodukujem, ide hlavne o vnat zo zemiakov. (z rajcin nedavam, lebo sa mi nechce odstranovat uväzky). Pani Ivap napisala ze palit, tak neviem ako to funguje u vas, ale u nas by ste mali do 15 minut, na dvore poziarnikov, ktorych by okamzite zavolal niekto zo susednych domov. (vôbec im to nezazlievam, lebo ani ja neznasam ked niekto nieco v okoli pali, a tym zamoruje vzduch, nastastie sa to uz tak casto nestava).

A pokial ide o plesen, tak tu mam na zemiakoch hlavne preto, lebo nikto zo susedov sa neunuva ani raz postriekat svoje zemiaky, a kedze su v blizkosti mojich, tak tu mam velky infekcny tlak. (neviem pochopit naco ich pestuju, mali by sa za to udelovat pokuty). Tym ze vnat nebudem davat do kompostu ten infekcny tlak nezmiernim, nakolko ja kompost do pôdy pod zemiaky zaoravam v jeseni, a ako som uz pisal cital som v diplomovej praci ze plesen zemiakova, u nas za beznych podmienok nedokaze prezimovat. (nacastejsie prezimuje na vlastnych sadbovych hluzach)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika