Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Předpokládám, že jste si pročetla celé toto tématické vlákno a tím pádem i příspěvek host - xxx.xxx.77.185 (?), 14.11.2008 12:49, kde je patrně popsáno jak to vlastně s těmi žížalami, druhy a názvy je.
Kanadské žížaly se pěstují pro rybáře, kalifornskými žížalami jsou pak označovány ty "obyčejné" hnojní - Eisenia andrei nebo Eisenia foetida, které se používají k vermikompostování. Já mám v kompostu ty, které zde můžete vidět na obrázcích, což zřejmě budou Eisenia foetida. Obava, že by vás vytěsnily ze zahrady je zbytečná, jsou až příliš fixovány k teplu domova s dostatkem potravy a jinde v zahradě je neuvidíte. Jste-li ochotna zveřejnit svůj e-mail, napíši vám.

Ještě něco k tomu listí neovocných stromů. Když jsem si teď procházel vlákno, někdo zde uvádí, že žížaly mají raději zásaditější prostředí. Listí neovocných stromů, ale vytváří spíš kyselejší kompost, tak nevím, zda to těm žížalám bude chutnat a k životu vyhovovat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika