Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer.Chtěla bych bývalý betonový septik který je dnes nevyužit (přesto se v něm je neustále cca 80 cm vody) využít jako zásobník na deštovou vodu kterou tam není problém přivést..Protože jsem žena a moc o tom... nevím chtěla jsem koupit nějaké obyčejné kalové čerpadlo(protože na dně jímky je trochu písku a za ty roky nečistot)a s tím pak zavlažovat trávník občas thuje.K ménu rozčarování my prodavač řekl at nepočítám s tím že obyčejné kalové čerpadlo vytvoří takový tlak že budu moci z hadice stříkat vodu a už vubec ne postřikovačem..Muže my někdo poradit jak to je a co koupit i třeba konkrétní značku kalového čerpadla?.nepotřebuju aby my voda stříkala z hadice jako hasičum ale zase nechci aby my jen slabě tekla.Omluvám se ale jsem žena a opravdu si nedovedu představit jaký tlak takové čepadlo dokáže vyvinout nebo čím se při koupi řídit.Děkuje Jana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika